Problemy Przy Testach Beta Dragon Ball FighterZ | Dragon Ball FighterZ PL

Testy Beta Dragon Ball FighterZFirma Bandai Namco przyznała, iż przy ostatnich otwartych testach beta Dragon Ball FighterZ nie obyło się bez większych problemów. Co więcej stwierdzają, że tych błędów nie da się szybko naprawić. Firma postanowiła dodać jeden dzień otwartych testów, tuż po usunięciu usterki.

Testy Beta Dragon Ball FighterZ

W ostatni weekend wystartowały otwarte testy beta Dragon Ball FighterZ, dla graczy, którzy zakupili preorder. Niestety nie odbyła się ona tak jak zaplanowali sobie to gracze i studio wydające grę. W trakcie testów doszło do poważnych problemów technicznych z grą, które zatrzymały lub przeszkadzały w rozgrywce. Nastąpiły spore problemy z serwerami gry, przez co wielu graczy miało problem z zalogowaniem się do gry. Jeśli już się im udało, nie dało się utrzymać stabilnego połączenia. Do danej sytuacji odniósł się wydawca czyli Bandai Namco Entertainment poprzez Twittera a także Facebooka :

„Nasz zespół pracuję bardzo ciężko, otwarta beta Dragon Ball FighterZ doświadcza problemów z siecią, których nie da się szybko rozwiązać. Otwarta beta będzie nadal dostępna online, ale możecie doświadczać problemów podczas rozgrywki. Być może wydłużymy otwartą betę”.

Beta Dragon Ball FighterZ beerus

Przedłużenie Testów Beta Dragon Ball FighterZ

Bandai Namco również między innymi dziękuję wszystkim uczestnikom testów za opinie o grze oraz zapewniają, że zoptymalizują serwery tak, żeby problem już się więcej nie powtórzył. Firma dodała też, że otwarte beta-testy zostaną wydłużone o 24 godziny, wydawca na Twitterze ma poinformować nas kiedy nastąpi ten dodatkowy dzień.
Mimo problemów z serwerami, Dragon Ball FighterZ cieszy się i tak wielką popularnością wśród graczy, wielu pozwoliło sobie na nadanie jej tytułu najlepszej bijatyki w historii gier marki Dragon Ball.

W otwartej Becie, można było zagrać jedenastką wojowników, w których wliczają się: Piccolo, Krillin, Nappa,  Vegeta, Goku, Cell, Android 18, Frieza, Beerus, Kid Buu, Gohan.

Ponadto zaprezentowano też, zwiastun promujący kolejną postać, tak więc tym razem wielki i potężny Bóg Zniszczenia sam Beerus, włącza się do gry, prezentując swoje niesamowite umiejętności ! Zwiastun Beerusa możecie znaleźć na naszym profilu YouTube.

Please follow and like us:

3 comments on “Problemy Przy Testach Beta Dragon Ball FighterZ | Dragon Ball FighterZ PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *