Dragon Ball FighterZ – Wymagania Sprzętowe oraz Mechanika Gry | Dragon Ball FighterZ PL

dragon ball fighterz xboxDragon Ball FighterZ Mechanika i Wymagania

Walki w grze Dragon Ball fighterZ prowadzone są w tak zwanym „Tag Battle”, które kojarzymy z gier takich jak Tekken Tag Tournament oraz Tekken Tag Tournament 2. Polega to między innymi na walkach drużynowych. Zaczynając rozgrywkę będziemy musieli wybrać trzy postacie które należeć będą do naszej drużyny.

Dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie na przełączanie postaci podczas potyczki w dogodnych dla nas momentach. Zmiany zawodników podczas walki pozwoli nam na tworzenie przeróżnych kombinacji a także na wykonywanie specjalnych ataków drużynowych. Walki w Dragon Ball FighterZ toczą się aż wszystkie postacie którejś z drużyn utracą wszelkie punkty życia.

Gra Dragon ball FighterZ dostępna będzie na Xbox One, Play Station 4 a także na PC do których ujawniono wymagania sprzętowe.Te z kolei są bardzo zaskakujące, jako że gra prezentuje się bardzo okazale a mechanika gry wydaję się bardzo satysfakcjonująca dla każdego wymagającego gracza. Będziemy musieli się zmierzyć z bardzo wysokimi wymaganiami minimalnymi ponieważ gra będzie wymagała co najmniej procesora Intel i7-3770 3.40 GHz oraz 16GB ram-u. Mamy nadzieje, że jest to jakiś błąd, który szybko zostanie oficjalnie sprostowany.

Minimalne Wymagania na dzisiejszy dzień:

Procesor: Intel i7-3770 3.40 GHz

Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 4

GB DirectX 11

Pamięć: 16 GB RAM

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10

 

Please follow and like us:

One thought on “Dragon Ball FighterZ – Wymagania Sprzętowe oraz Mechanika Gry | Dragon Ball FighterZ PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *