Dragon Ball FighterZ – Opisy Postaci | Dragon Ball FighterZ PL

Dragon Ball FighterZ do pobrania pełna wersja po polsku

Dragon Ball FighterZ może pochwalić się przyjemną różnorodnością postaci i indywidualnym podejściem studia do każdej postaci. Studio zdecydowanie skupiło się na drugiej serii anime czyli Dragon Ball Z. Każda z postaci posiada odmienny styl walki, jedna jest szybka i ma mocne uderzenia drugą zaś lepiej walczyć z dystansu.Co daje duży plus dla Studio Ark Works.

Nowe Postacie w Dragon Ball FighterZ

Pierwszą postacią która dziś przedstawimy jest Dorosły Gohan. Syn Son goku otrzymał w pełni uwolniony potencjał (Mysthic), dzięki czemu zapowiada się na wszechstronnego i skutecznego wojownik. Sprawia to, że Gohan jest świetną postacią na zaczęcie przygody z Dragon BAll FighterZ. Jego styl walki jest wyjątkowo widowiskowy, widać, że przyłożono wiele pracy do jego ataków specjalnych.  Gohan jest szybką postacią z dużą silą ataku i łatwymi kombinacjami.

Dragon Ball FIghterZ torrent postacie

Następną postacią jest Gotenks czyli fuzja Gottena i Trunksa. Jego intro przedstawione jest podczas wykonywania fuzji następnie pojawia Się Gotenks w  poziomie SSJ 3 co robi dość sporę wrażenie.  Postać posiada wiele niesamowitych i unikalnych technik, dzięki czemu jest bardzo oryginalną postacią i walczy się nią z przyjemnością. Jak nie trudno się domyślić używa on tych technik co anime. Duchy Kamikadze jak i zamykanie przeciwnika w piłce w połączeniu w jego szybkością sprawia że walka wygląda bajecznie i efektownie.

Dragon Ball FighterZ download gotenks

Oczywiście Kid Buu nie mogło zabraknąć. Tak jak w anime jest to bardzo wredny i okrutny wojownik, jego dzikość jest nie do określenia, co sprawia że jego ataki są nie do przewidzenia. Postać na pewno będzie ciężka do opanowania przez wzgląd na swoje unikalne techniki, takie jak przemiana przeciwnika w cukierka. Ale kiedy nam się to uda w połączeniu z niesamowitą szybkością będziemy nie do pokonania.

dragon ball fighterz kid buu

Dragon Ball FighterZ jak dotąd przedstawiło nam tylko jedną przedstawicielkę płci Żeńskiej, czyli Android 18. Jako, że Androidy się nie męczą jest to bardzo wytrzymała postać, wyróżniająca się ciekawym stylem walki. Podczas kombinacji jest wspierana przez Androida 17, co sprawia że w jednej drużynie tworzą ekipę nie do pokonania. Postać robi naprawdę wielkie wrażenie.

Dragon Ball FighterZ do pobrania pełna wersja po polsku

Dragon Ball FighterZ pojawi się na rynku w dniu 26 stycznia.Tytuł będzie po premierze rozwijany i możemy liczyć na ponad 8 dodatkowych postaci DLC.

Please follow and like us:

2 comments on “Dragon Ball FighterZ – Opisy Postaci | Dragon Ball FighterZ PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *